Hakkımızda

Şahmar Marketler Zincirinin kuruluşu olan KAYZER HOTEL Faaliyetlerine 01.05.2011 yılında başlayan Hotelimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak Kayseri’yi ziyarete gelen misafirlerimize  kaliteli bir konaklama hizmeti sağlamak için hizmetinizdeyiz. Kayseri şehir yaşamının seçkin deneyimini kişiye özel güler yüzlü servisi ile ev konforunda hizmet  sunmaktayız.Kayzer Hotel sıcak, güvenilir, şehir trafiği gürültüsünden uzak,sakin,her şeyi unutup arzu edilen huzura kavuşacağınız bir mekan..
Otelimiz  şehir merkezinde olup, havaalanına 5 dk uzaklıktadır.

Otelimiz de  konaklayan misafirlerimizin konforlu ve rahat bir ortamda güzel vakit geçirebilmeleri için her detay düşünülerek dizayn edilmiştir.

VİZYON:

Sürekli gelişme anlayışı içinde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, güçlü ve güvenilir bir kuruluş olmak ana ilkemizdir.Kalite ve hizmette müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalitemizi sürekli iyileştirmek konusunda tüm çalışanlarımız sorumludur. 'Müşteri Memnuniyeti' en önemli işimizdir.

Çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken; içinde bulunduğumuz toplumun kalkınmasına, refahına katkıda bulunmak, sektörle ilişki içinde olan tüm kişi/kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

MİSYON:

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; bireye, topluma, hukuka saygılı; ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, çevreye duyarlı şekilde müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Geleceğimiz için sağlam temeller atmak ve müşteri memnuniyeti çalışanlarımızın gönüllü katılımı ile sağlamak için

Hizmette verimlilik ve kaliteyi sürekli kılmalıyız

Hizmet maliyetlerini düşürerek rekabet gücümüzü korumalıyız

Kalitemizi sürekli geliştirmeliyiz

Çalışma yaşamının kalitesini iyileştirmeliyiz

Personelimizin eğitimine önem vermeliyiz

Çağdaş teknolojiyi izlemeliyiz

Doğal çevrenin korunmasına özen göstermeliyiz

Kalite konusunda tüm personelin duyarlı olmasını sağlamalıyız.

Hakkımızda Hakkımızda